Romana 460 Fish - Kalastuspood OÜ

Tyyppi: vesikulkuneuvo
Korimalli: pikavene/moottoorivene
Rekisteröity: 2019
Moottorintyyppi:
Mittarilukema: huoltokirja
Väri:
Sarjanumero (VIN):
Hinta: 5620 EUR
sisältää ALV 20%
Tarjoushinta: 5250 EUR
sisältää ALV 20%
Vientihinta: 4375 EUR
Rahoitus:
100EUR/ kuukausi
käsiraha 0 EUR
No comprehensive insurance required

Tekniset tiedot

Kori

istuinpaikkoja:5
pituus:4600 mm
leveys:1900 mm
korkeus:800 mm

Painot, mitat

omapaino:320 kg
kokonaispaino: 
kantavuus:520 kg

Moottorintyyppi

teho:50 hv

Muut tiedot

Takuu
Ajoneuvon sijaintikunta: Tallinn, Viro

Plastikpaat Romana 460 Fishing

Romana topelt kerega paadid on turvalised ja tugeva konstruktsiooniga. Paadi sisse on ehitatud õhukidlad sektsioonid mis tagavad paadi uppumatuse. Kokpit on väga ruumikas ja varustatud 7 lukustatava panipaigaga. Vastavalt varustusastmele on see paat kohandatud kalastajatele või veemõnuseid nautivale inimesele.

Kalastajad: Vööris on platvorm kuhu mahub vöörimootor ning lisavarustusena saab tellida kanalid, mille kaudu viiakse ahtripanipaigast vööripanipaika vöörimootori toitejuhtmed. Vöörimootorit saab juhtida iPilot puldilt või kaardiplotteri ekraanilt.

Veemõnusid nautiv inimene: Paadi vööri saab lisavarustusena tellida Sundecki ehk päevitusplatvormi. Selle peale käivad trukkidega pehmed padjad ning neid saab vajadusel lihtsasti eemalda. Paadi ahtris on roostevabast terasest knaabid mille abil on võimalik vedada veelauda või veesuuska.

Standardvarustus: vee äravool, 7 lukustatavat panipaika, kummist pardakant, paadi värv, 4 x roostevabast terasest knaabid, mootorikinnitusplaadid ahtripeeglil, roolikonsool, roolisüsteem, rool (standard), 2 x reelingud (L70), 2 x reelingud (L120), lai tagumine iste.

Lisavarustus: Värvitud küljetriip, istmepehmendus tagaistmel, istmepehmendused esiistmetel, sundeck koos pehmendustega, ujumisredel, Helmsman kapeni iste, roostevabast terasest ankrurullik, pardareelingud, paadi transpordi tent, spetsiaalsed kanalid ahripanipaigast vööripanipaika (vöörimootori toiteks), erinevad roolid, paadimootor, paaditreiler ja kaardiplotter.

Myyjä

Kalastuspood OÜ

100EUR/ kuukausi
käsiraha 0 EUR
No comprehensive insurance required
Romana 460 FishRomana 460 FishRomana 460 FishRomana 460 FishRomana 460 FishRomana 460 FishRomana 460 FishRomana 460 Fish